линија следбеник робот ..

L

leoren_tm

Guest
И покушава да изгради робота линије следбеника користећи микроконтролера .. плс да ми помогне .. потребна сва помоћ .. тнкс унапред
 
Овде је леп пример базиран на ПИЦ16Ф84: [урл] хттп://ввв.јамес.вроман.цом/тецбот1а.хтм [/ урл] и овде је једна база на 8051: [урл] хттп://ввв.кмитл. ац.тх / ~ ксвицхит / ЛФробот / ЛФробот.хтм [/ урл] .. Ваш избор .. Поздрав, ИанП
 
ИанП [куоте] [/ куоте] И цант отворити 2. линк ... ха? Да ли сте пробали? и које би било најбоље?
 
Други линк је у реду .. требало би да га отворим .. [Урл] хттп://ввв.кмитл.ац.тх/ ~ ксвицхит / ЛФробот / ЛФробот.хтм [/ урл] Ако и даље имате проблема, покушајте прво: [урл] хттп://ввв.кмитл.ац.тх / ~ ксвицхит / [/ урл], а затим пронађите робота-пројекат .. Оба роботи изгледају веома слични и главна разлика је микроконтролер .. Можете да одаберете ону која вам је више упознати са .. Поздрав, ИанП
 
ха / сори али? им не фамилаир да ништа од тога .. им само почетник .... хехеххехеххехе можете ли ми дати предлог за који је који господине / плс? ...? тхк унапред [сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 1 минута: [/ цолор] [/ сизе] ха / боот линк ми грешку .... донт знам И!
 
Вероватно бих ићи за 89Ц2051 заснованог робота .. али заиста можете бацити новчић и одаберете један такав .. Поздрав, ИанП
 
ха? линк не ради на мене ... плсссс
 
БЛУ врста помоћи потребна у, у желе да почну са микроконтролером, што један у желите да почнете са??? Ако се АВР онда видети [урл] хттп://бооксбибибин.14.форумер.цом/виевфорум.пхп?ф=3 [/ урл] видети линефолловер туторијале из филе-робо.пдф из иахоо групе бооксбибибин
 
ха? / ИМ само покушава да научи од мог себе ..... плс реците ми Вер да почне ..
 
Ако ћете да почнете са микроконтролерима пре или касније мораћете програмере .. Да ли сте успели да преузмете фајлове на 8051 заснованог робота? Ако да, овде је једноставан програматор за микроконтролере 89Ц2051: [урл] хттп://ввв.геоцитиес.цом/динцераидин/8051/индек.хтмл [/ урл] Поздрав, ИанП
 
И покушава да изгради робота линије следбеника користећи микроконтролера .. плс да ми помогне .. потребна сва помоћ .. тнкс унапред
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top