Edaboard.com

Forumas LT => Archyvas => Topic started by: Husanto on November 21, 2012, 09:17:00 AM

Title: Konvertuoti nuo atviro kolektoriaus Line Driver
Post by: Husanto on November 21, 2012, 09:17:00 AM
Sveiki, prašome padėti man, aš noriu, schema konvertuoti atviro kolektoriaus išėjimo Line Driver produkcijos. kaip tai padaryti? aš noriu naudoti ją kontroliuoti servo varikliu Line Driver įvesties pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę? bet kokia įstaiga nuomonę dėl šios problemos?
Title: Konvertuoti nuo atviro kolektoriaus Line Driver
Post by: melc on November 21, 2012, 09:17:02 AM
[Quote = Husanto] Sveiki, prašome padėti man, aš noriu schema konvertuoti iš atviro kolektoriaus išėjimo Line Driver produkcijos. kaip tai padaryti? aš noriu naudoti ją kontroliuoti servo varikliu Line Driver įvesties pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę? bet kokia įstaiga nuomonę dėl šios problemos? [/quote] Bet kuris atviras colector line driver tol, kol apkrova yra eilutės pabaigos. Kokios klausimą yra "profesionali aparatūros" tema? : Cry:
Title: Konvertuoti nuo atviro kolektoriaus Line Driver
Post by: laktronics on November 21, 2012, 09:17:03 AM
Sveiki, Ar turite specifikacijas pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę sąnaudų servo valdytojas? Jūs tikriausiai ieškote diferencijuoti vairuotojas, pasibaigusius už vieną. Jei žinote, kad įvesties specifikacijas, išsiaiškinti tinkamą IC bus lengva. Pagarbiai, [url = http://bharathyeju.blogspot.com] Laktronics [/url]
Title: Konvertuoti nuo atviro kolektoriaus Line Driver
Post by: Husanto on November 21, 2012, 09:17:04 AM
mano problema išspręsta, ačiū apie pagalbą .....................